tłumacz niemieckiego - wyjazd, techniczne, szkolenia, spotkania biznesowe

tłumacz niemieckiego - wyjazd, techniczne, szkolenia, spotkania biznesowe
Cena: 800 zł
Szanowni Państwo!

Świadczę usługi tłumaczeniowe dla firm z całej Polski.

Jestem tłumaczem języka niemieckiego z wykształcenia i doświadczenia. Prowadzę działalność gospodarczą w tym zakresie od 10 lat. Działam na własną rękę, dlatego też mogę być elastyczny pod względem czasu i ceny. Mam doświadczenie, bo wykonałem dużo ustnych tłumaczeń z języka niemieckiego (także holenderskiego i angielskiego). Realizowałem zlecenia dla największych, średnich i najmniejszych. Każdy klient jest dla mnie ważny.

Głównie oferuję swoje usługi jako tłumacz języka niemieckiego (wyjazd, szkolenie, biznesowe i techniczne Wrocław/Polska/Europa) na tłumaczenia ustne (konsekutywne) podczas spotkań lub wizyt zagranicznych.

Realizuję również tłumaczenia pisemnie (niemiecki, angielski, holenderski) – korespondencję oraz teksty techniczne. Podejmuje się wyjazdów na tłumaczenia techniczne. Najczęściej tłumaczę z j. niemieckiego (także angielskiego i holenderskiego). W miarę możliwości dojeżdżam na miejsce. Mobilność wpisana jest w charakter mojej pracy.

Wyjazd na tłumaczenie – jak najbardziej.

Przez lata nabywałem doświadczenia, a grono moich klientów stale się powiększa. Wiele firm korzystało z moich tłumaczeń kilkukrotnie. Łącznie odbyłem ok 400 dni tłumaczeń ustnych (na wyjazdach zagranicznych i w Polsce). To pozwoliło mi na osiągnięcie odpowiedniego doświadczenia w tej pracy, co sprawia, że moje usługi są dobrze oceniane. Dla Państwa jest to o tyle istotne, że wybierając się za granicę zabieracie ze sobą człowieka z odpowiednim doświadczeniem. Dla Was najważniejszym jest, aby bezproblemowo i kulturalnie porozumieć się, a przez to osiągnąć swój cel.

Zanim stałem się tłumaczem ustnym, wcześniej wykonywałem znacznie więcej tłumaczeń pisemnych. To pozwoliło mi na głębsze poznanie języków. Moim zdaniem doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych jest niezbędnym warunkiem do wykonywania tłumaczeń ustnych (konsekutywnych).

Wiem, że nie wiem wszystkiego, tego się nie wstydzę – jednak w trudnych sytuacjach i ważnych momentach nie boję się dopytać, tak aby mój klient mój uzyskał pełną informację.

Jako tłumacz oferuję pełne wsparcie podczas wizyty/wyjazdu zagranicznego. Zdaję sobie z sprawę z tego, że Państwa reprezentuję.

-> UWAGA! Wszelkie tłumaczone treści/rozmowy traktuję jako poufne. Dla mnie to – standard. Pozdrawiam.

Kontakt – najlepiej telefoniczny. Jeśli nie mogę odebrać, wówczas oddzwaniam.

ZALECAM KONTAKT TELEFONICZNY/SMS – zwłaszcza jeśli usługa jest „na jutro”

Pozdrawiam, Maciej Waszkiewicz, Tłumacz j. niemieckiego

opis usługi i doświadczenia na stronie www:

3t-international.eu
Miejsce: ul. Kuźnicza 25, osiedle Stare Miasto, dzielnica Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie,
Nazwa firmy: Maciej Waszkiewicz
Więcej na stronie www:

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 391536

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.