ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM

ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Zdjęcie 1
ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM
Cena: 3 990 000 zł
Na sprzedaż piękny, XIX wieczny Zespół Pałacowo-Parkowy w centrum Łagiewnik w powiecie dzierżoniowskim - jedynie 30 km od Wrocławia, Świdnicy i Ząbkowic Śląskich oraz 16 km od Dzierżoniowa.

Zabytkowa posiadłość daje ogromne możliwości zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i mieszkalanym nie tylko dzięki swojej wyjątkowej architekturze ale również dzięki bliskości miast takich jak Wrocław, Świdnica, Dzierżoniów i Ząbkowice Śląskie.
Nieruchomość można zaadaptować między innymi na:
- działalność biznesową - siedziba firmy wraz z biurami,
- działalność medyczną lub ośrodek opieki,
- centrum konferencyjno-szkoleniowe - wraz z pokojami hotelowymi,
- hotel wraz z restauracją,
- ekskluzywną rezydencję.

W skład całej nieruchomości wchodzi kompleks 7 działek o łącznej powierzchni 1,75 ha, na których znajdują się następujące budynki:

- RZĄDCÓWKA - trzykondygnacyjny budynek z XVII w. o powierzchni użytkowej 854 m2 - wymieniona konstrukcja dachu wraz ze stropem, nowa dachówka ceramiczna, nowa stolarka okienna, nowe przyłącza wodno-kanalizacyjne oraz elektryka. Budynek posiada pozwolenie na budowę i jest aktualnie remontowany. Można w nim zaadaptować ok. 20 pokoi wraz z łazienkami oraz salą balową lub konferencyjno-szkoleniową). łącznikiem na pierwszym poziomie przechodzi się z Rządcówki do Pałacu.

- PAŁAC - dwuskrzydłowy budynek z wieżą wybudowany w XIX w. o powierzchni użytkowej 1 170 m2, połączony łącznikiem z budynkiem Rządcówki. W zależności od lokalizacji w budynku jest od jednej do trzech kondygnacji. W pałacu trwają prace remontowe przygotowujące tą część nieruchomości pod działalność hotelową bądź biurową (możliwość uzyskania ok. 20 obszernych pokoi wraz z łazienkami, lobby, kuchni i sali restauracyjnej). Częściowo wymieniona stolarka okienna. Budynek posiada dokumentację projektową i pozwolenie na budowę. Bryła budynku pozwala na zamontowanie zewnętrznej windy. Klatka schodowa zlokalizowana w wieży pałacowej jest marmurowa.
Zachodnie skrzydło pałacu to łącznie trzy kondygnacje (2 naziemne, 1 podziemna) o powierzchni użytkowej 240 m2. Ta część przeszła remont kapitalny i obecnie stanowi mieszkanie właścicieli nieruchomości.
Mieszkanie znajduje się na parterze oraz piętrze zachodniego skrzydła pałacu i składa się na:
- piwnicę o powierzchni ok. 60 m2 z kotłownią i spiżarnią,
- parter - wiatrołap z zejściem do piwnicy, hol z marmurowymi schodami prowadzącymi na piętro, otwarty salon (ok. 28 m2), kuchnia z meblami w zabudowie oraz sprzętami AGD (ok. 9 m2), WC z umywalką,
- piętro - trzy sypialnie (18 m2, 18 m2, 12 m2), biuro (ok. 5 m2), pokój kąpielowy (ok. 18 m2).
Dodatkowo w części mieszkalnej znajduje się kawalerka z osobnym wejściem o powierzchni 35 m2 (pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój).

- BUDYNKI GOSPODARCZE - przeznaczone do dowolnej adaptacji, murowane, parterowe, wybudowane w latach 60-tych XX w. o powierzchni:
* 41 m2,
* 37 m2,
* 21 m2.

Na terenie nieruchomości znajduje się piękny park z zarybionym stawem oraz elementami małej architektury (altany, pergole). W parku zorganizowano ciągi komunikacyjne i uzbrojono go w instalację wodną oraz elektryczną dzięki czemu idealnie nadaje się na imprezy plenerowe lub sesje fotograficzne. Zadbany i zinwentaryzowany drzewostan wraz ze znajdującym się w nim pomnikiem przyrody jest jego dodatkowym atutem.

Cała posesja jest ogrodzona i w pełni uzbrojona (sieć energetyczna, wodociągowa i kanalizacyjna). Budynek Rządcówki przylega do kościoła Parafii rzymskokatolickiej pw Św. Józefa w Łagiewnikach, co jest ogromnym atutem inwestycyjnym (organizacja uroczystości). Do posesji prowadzą trzy wjazdy, a na jej terenie znajduje się obszerny parking.

Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. BEZPŁATNIE pośredniczymy w uzyskaniu kredytu oraz czynnościach notarialnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zapraszam na prezentację oraz po więcej informacji.
Oferta na wyłączność, kontakt tylko przez pośrednika.

Kontakt:
Iwona Grześkowiak
tel.: 502 325 417
e-mail: igrzeskowiak@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości Oddział Wrocław 1 Kościuszki
tel. 71 729 76 35
ul. Kościuszki 83/U2A
50-442 Wrocław
nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 20737

Więcej ofert na www.polnoc.pl/wroclaw

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.Kontakt:
Iwona Grześkowiak
tel: 502-325-417
igrzeskowiak@polnoc.pl

nr licencji pośrednika odpowiedzialnego: 20737

Kontakt do biura:
PÓŁNOC Nieruchomości Wrocław I Kościuszki
71 729 76 35
wroclaw@polnoc.pl


Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Numer oferty: 1090/3877/OOS
Biuro wprowadzające: PÓŁNOC Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl
Ostatnia aktualizacja: 2020-10-17 18:51
Data wprowadzenia: 2019-08-06 13:34
Rodzaj obiektu: HANDLOWO-USŁUGOWY
Składniki kompleksu obiektów: WARSZTAT
Uzbrojenie działki - przyłącza: KAN. MIEJSKA
Ukształtowanie terenu: ZRÓŻNICOWANE
Ilość pięter: 1
Forma własności działki: WŁASNOŚĆ
Rodzaj budynku: PAŁAC
Rok budowy: 1880
Źródło c.w.: PIEC ELEKTRYCZNY,PIEC WĘGLOWY/DREWNO
Ogrzewanie: C.O. WĘGLOWE
Wysokość pomieszczeń: 350
Forma własności: WŁASNOŚĆ
Instalacje w budynku: ALARMOWA, ELEKTRYCZNA, WODNA
Agent - telefon: 502-325-417
Agent - e-mail: igrzeskowiak@polnoc.pl
Agent - licencja: 20737
Agent: Iwona Grześkowiak
Link do filmu - prezentacji: https://youtu.be/TrrIeOLWCLQ
Zamiana: NIE
Miejsce: Nadrzeczna , ŁAGIEWNIKI, DOLNOŚLĄSKIE,
Ofertę składa: Pośrednik
Powierzchnia lokalu [metry]: 2024 m2
Rynek: Wtórny (lokal używany)
ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 1 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 2 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 3 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 4 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 5 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 6 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 7 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 8 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 9 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 10 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 11 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 12 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 13 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 14 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 15 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 16 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 17 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 18 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 19 ŁAGIEWNIKI, DZIERŻONIÓW - PIĘKNY PAŁAC Z PARKIEM ŁAGIEWNIKI - Obraz nr 20

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 475233

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 04.08.2020r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia promowane:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.
Zgadzam się

Szanowni Państwo

W związku z rozporządzeniem RODO informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach na jakich będzie się to odbywało i celach ich przetwarzania.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i przez naszych "Zaufanych Partnerów" poprzez kliknięcie w guzik "zgadzam się".

Kto będzie administratorem Twoich danych? Administratorem danych będzie Larete Dariusz Husak, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 6/8, 35-232 Rzeszów jak również nasi "Zaufani Parnerzy" czyli podmioty, z którymi stale współpracujemy w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania danych statystycznych.

Jakie dane osobowe przetwarzamy i jaki jest cel przetwarzania? Przetwarzamy dane, które podajesz lub pozostawiasz w ramach korzystania serwisu:
- Dane niezbędne do świadcznia usługi polegającej na dodaniu ogłoszenia, kontaktu z ogłoszeniodawcą,
- Dane niezbędne do obsługi płatności i wystawieniu faktur,
- Dane zapisywane w plikach cookies, pozwalające na personalizację reklam oraz analizowania ruchu na stronach i śledzenie użytkownika.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych? Masz prawo do żądania dostępu do zgromadzonych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i prawo do zapomnienia. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności.

Pliki cookies Pliki cookies możesz otrzymać od nas jak i od naszych Zaufanych Partnerów. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies otrzymanych od nas jak i naszych partnerów.

Wycofanie zgody Swoją zgodę możesz zawsze wycofać na stronach "Polityki prywatności", tam także znajdziesz listę "Partnerów zaufanych".

Wyrażenie Zgody Wyrażnie zgody na wskazane poniżej działania odbywa się poprzez kliknięcie w przycisk "Zgadzam się" lub "Zagadzam się ✓" i zamknięcie okna.

>> Ustawienia zaawansowane <<

W poniższych ustawieniach mogą Państwo wybrać czy wyrażacie zgodę na instlowanie ciasteczek dostarczanych przez naszych partnerów i kod śledzenia.
Prosimy o wyrażenie zgody na świadczone przez nas i przez naszych partnerów.

Netsprint S.A. Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym profilowania, moich danych osobowych pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności zapisywanych w tych plikach cookies przez Wydawcę i "Zaufanych partnerów". Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności zapisywanych w tych plikach cookies, przez Wydawcę i Zaufanych partnerów innym administratorom zainteresowanym marketingiem swoich produktów lub usług (reklamodawcom).

Adsense Korzystamy z Google Adsense. Jest to usługa, która wyświetla reklamy na naszych stronach. Reklamy mogą być emitowane jako spersonalizowane (dostosowane do Twoich zainteresowanań) jak i niespersonalizowane. Na te pierwsze musisz wyrazić zgodę, jeżeli się nie zgadzasz adsense wyświetli Ci reklamy losowe.

Zapisz ustawienia
Zgadzam się