Nowoczesne filmowanie wesel, ślubów - kamerzysta na Twoje wesele!

Nowoczesne filmowanie wesel, ślubów - kamerzysta na Twoje wesele!
Nowoczesne filmowanie wesel, ślubów - kamerzysta na Twoje wesele!
Cena: Brak
Jeśli poszukujesz wykonawcy nowoczesnej i dynamicznej relacji ze ślubu i wesela konieczne zapoznaj się z ofertą Fresh View Wedding! Jesteśmy osobami młodymi z kilkuletnim doświadczeniem, dla których wideofilmowanie jest prawdziwą pasją. Tworzenie filmów sprawia nam ogromną radość, odznaczamy się dużą kreatywnością, z chęcią podejmujemy nawet największe wyzwania.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, najważniejsze są Wasze oczekiwania, choć z przyjemnością też doradzamy i przedstawiamy swoje spostrzeżenia. Zawsze dbamy o to, by nasze filmy były estetyczne, ciekawe, treściwe i wiernie oddawały wszystkie towarzyszące Wam emocje. Cenimy dobry design i innowacje.

Przy realizacji filmów ślubnych i weselnych zawsze działa zespół składający się z 2 osób. Używamy najwyższej jakości sprzętu, materiał nagrywamy w rozdzielczości 4K, używamy zaawansowanych technologicznie stabilizatorów i statywów. W filmach stosujemy min. efekty slow motion.

Dla chętnych dodatkowo nagrywamy ujęcia dronem. Pozwalają one uchwycić rzeczywistość w zupełnie innym wymiarze, z lotu ptaka wykonać można ujęcia wszystkich gości, sali weselnej, malowniczych okolic - niewątpliwie jest to doskonałe dopełnienie nowoczesnego filmu weselnego.

Choć pochodzimy z Wrocławia, wykonujemy usługi na terenie całej Polski. Jeśli więc interesuje Cię ciekawy, niestandardowy film weselny, wykonany przez doświadczonych i rzetelnych kamerzystów ślubnych, koniecznie skontaktuj się z Fresh View Wedding. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie, szczegóły na naszej stronie internetowej: https://www.freshviewwedding.pl/
Miejsce: Wrocław, dolnośląskie,

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 395513

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 22.07.2018r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia promowane:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.