PRACA DLA PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Cena: Brak
Firma OCTOPUS z siedzibą w Warszawie zajmuje się od 7 lat sprzedażą drobnego sprzętu medycznego na terenie całej Polski. Jesteśmy organizacją o ugruntowanej pozycji w swojej branży, a w związku z wdrażaniem i rozwojem nowego projektu, poszukujemy zaangażowanych osób do pracy na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA TEREN WROCŁAWIA I OKOLIC
Zadania:
- sprzedaż i dystrybucja produktów firmy
- realizacja planów sprzedażowych
- efektywne zarządzanie podległym regionem
- budowanie długofalowych, partnerskich relacji z klientami

Wymagania:
- Twoje zaangażowanie w pracę (nie musisz mieć oznaki super sprzedawcy roku z innej firmy, ponieważ my
czekamy na Twoją chęć do pracy, entuzjazm, zainteresowanie tematem)
- odpowiedzialność za powierzone obowiązki i mienie (chcemy Ci zaufać i dać możliwości dla obopólnego
rozwoju),
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży (ale nie obowiązkowe, ponieważ wierzymy, że możesz być
nieoszlifowanym diamentem handlu)
- sumienność, kreatywność i dokładność (jeśli umawiasz z klientem wizytę, to przybądź tam o czasie,
znajdź i dopilnuj zaspokojenie potrzeb klienta i nie mów nam, że takowe zaginęły: każdy klient je ma, Ty
swoja kreatywnością możesz je wydobyć)
- umiejętność budowania relacji (bo nie szukamy skoczków typu wpadnij, sprzedaj i zapomnij – budujemy
relacje z naszymi klientami)
- Twój entuzjazm, doświadczenie życiowe (nie zawodowe), chęć do pracy znaczy dla nas o wiele więcej niż
myślisz
- prawo jazdy kat B

Oferujemy:
- umowa na okres próbny: 2 miesiące (podstawa 2000 netto)
- umowa o pracę na pełny etat – po okresie próbnym (podstawa 2500 netto)
- atrakcyjny system prowizyjny
- samochód służbowy
- telefon służbowy
- naszą bazę klientów
- szkolenia
- pomoc i wsparcie
- ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
- niezależnośc w kształtowaniu czasu pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@octopusmedical.pl do dnia 2 sierpnia.
Miejsce: dzielnica centrum, Wrocław, dolnośląskie,

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 420855

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Wyróżnione: 30.07.2018 - 29.08.2018

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia promowane:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.